Emo, Emo nedir, Emo resimleri, EmoTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emo, Emo nedir, Emo resimleri, EmoTurkey, Emo Nickler, Emo Avatarları, Punk, Punk Resimleri, Punk Avatarları, Rock, Rock Resimleri, Rock Avatarları, Msn Nickleri, Msn Avatarları, Müzik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kreator - Enemy Of God

YazarMesaj
emo$h :)
Admin

Kreator - Enemy Of God Empty
MesajKonu: Kreator - Enemy Of God   Kreator - Enemy Of God Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:02 am

Kreator - Enemy Of God Kreator_01_cover

Hikayenin başlangıç tarihi 1985`e uzanıyor. Tarihin bize bahşettiği en kaliteli gruplardan biridir hiç şüphesiz Kreator! Thrash metalin içinde olması gereken herşeyi bu adamların albümlerinde bulabiliriz. Sinir, stres, nefret blah blah. Hadi bakalım, başlıyoruz.

Albüm bilindiği üzere henüz piyasaya çıkmadı. 11 Ocak 2005`te raflarda olacak. Ancak ve ancak promosu dosya paylaşım
programlarından rahatlıkla bulunabiliyor. Hatta işin ilginç tarafı eski albümlerinden bile sık bulunması. İddialı konuşmayı sevmem
ama; neyse, bu cümleyi kritiğin sonunda kuracağım, daha karizmatik duracaktır sayfanın sonunda...

Thrash adına, bırakın thrashi metal adına yapılmış en kaliteli albümlerden biri olduğunu iddia ediyorum. Nedeni ise oldukça
basit; bu albümde kendime ait bir favori şarkı bulamadım henüz. Kaç kere baştan dinledim bilmiyorum, hatırlamıyorum, ama hiç bir
şarkıya tam olarak albümün en iyi şarkısı diyemiyorum. Ve herhangi bir şarkıyıda, bu şarkı albümün vasat şarkılarından diye sınıflandıramam..
Baştan sona uyum içinde Enemy Of God albümü. 12 şarkıyı ardarda bir kez daha dinledim. Yok; içinden çıkılamıyor durumun. Hangi birinden başlamalı anlatmaya bilmediğim için şarkıları özel olarak sıralamayacağım.. Bilinmesi gereken belli başlı ayrıntıları
söyleyip geçeceğim. Albüm, kendiyle aynı adı taşıyan şarkıyla; "Enemy Of God"la başlıyor. Safkan thrash başlıyor bir anlamda.
Tempo düşmüyor şarkının sonuna kadar. Albümde iki üç tane introya sahip şarkı var. Introlarda oldukça slow. Ama bu sizi aldatmasın, şarkılar mutlak suretle headbangi azdıracak şekle dönüşüyor. Misal "Voices Of The Dead" veya "The Ancient Plague".

Albümden hangi şarkılar öne çıkacak acaba diye düşünüyorum kendimce, varamıyorum bir karara. Yukarıda isimleri geçen "Enemy Of God", "Voices Of The Dead" veya "The Ancient Plague" çok iyi şarkılar. Bunların yanında "World Anarchy" özellikle son bölümüyle çok vurucu. "Dystopia" vokalleriyle extra harika. Ve "Murder Fanta***s"de Arch Enemy ve Spiritual Beggars gruplarından hatırladığımız "Michael Amott"un attığı gitar soloyla şimdiden pek çok internet sitesinde adını duyuruyor.

Artık karizmatik bitiriş cümlelerinin zamanıdır. Albümü ilk dinlediğim anla şu an arasında çok büyük bir fark var. Dinledikçe içime işliyor. Bugün 25 aralık 2004. Albüm 11 ocakta çıkacak. Ve bugünden 2005`in en iyi albümünü dinliyorum. Sanmıyorum ki bu derece bir albüm daha 2005`te çıksın..

Albüm SPV etiketiyle çıkacak, ve 12 şarkı barındıracak. 10/10 daha doğrusu tam puandır albümün hakkı. Eksik bulamadım,
aradım, çıkmadı birşey.... All Hail To Kreator!

1. Enemy Of God
2. Impossible Brutality
3. Suicide Terrorist
4. World Anarchy
5. Dystopia
6. Voices Of The Dead
7. Murder Fanta***s
8. When Takes Its Dominion
9. One Evil Comes��A Million Follow
10. Dying Race Apocalypse
11. Under A Total Blackened Sky
12. The Ancient Plague
https://emocity.yetkin-forum.com
Admin

Kreator - Enemy Of God Empty
MesajKonu: Geri: Kreator - Enemy Of God   Kreator - Enemy Of God Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 12:12 pm

saoL pLs..! owww
https://emocity.yetkin-forum.com

Kreator - Enemy Of God
1 sayfadaki 1 sayfası